Fameplay.tv přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Rozumím

Den TA ČR 2020

3 série | 12 ep.

Virtuální konference z regionů i nevídaná podívaná s Cenami TA ČR. Vzhledem současné situaci jsme museli změnit tradiční koncept konání Dne TA ČR a večerního galavečeru předávání Cen TA ČR. Přesto vám nic neunikne a můžete s námi prožít obě dvě části z pohodlí svého domova či kanceláře v nové, neokoukané formě.

Den TA ČR se uskuteční 5. listopadu 2020 pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka a jeho tématem se stala otázka s velkým prostorem pro zamyšlení: „Jste připraveni na budoucnost?“. Tradiční dopolední konferenci nahradí série on-line seminářů v regionech zaměřených na aktuální inovační témata v daných krajích. Smyslem jednotlivých akcí je motivovat, nejen studenty, k výzkumným aktivitám s důrazem na to, jak využít výsledky provedeného výzkumu.

Semináře se uskuteční  2.–5. listopadu a všechny se budou streamovat prostřednictvím MALL.TV. Odkaz na streamy naleznete vždy na webových stránkách TA ČR. Každá z akcí se uskuteční v jiném městě na jiné téma.

Zobrazit více
Alternate Text
― Živý přenos