Letadla a letiště

3 série | 101 ep.

Dění na letišti můžete sledovat hned ze dvou pohledů. První z nich sleduje práce na ranveji 6/24, na které do 1.7. probíhá pravidelná údržba. Druhá – nová zachycuje obraz z centrální části letiště, kde dochází k pojezdům letadel, jejich přistávání a vzletům. Součástí záběru je i pohled na vedlejší dráhu RWY 12/30, kam je v době rekonstrukce směřována většina letadel.

Zajímá vás, odkud nebo kam zrovna stroj míří, jaké logojety v Praze uvidíte nebo jaký je přesný typ stroje na obrazovce? V tom případě je pro vás přenos s infografikou. Pokud však preferujete čistou krásu vzdušných strojů, přenos bez infografiky vám umožní maximálně nerušený zážitek.

Zobrazit více

V PŘÍPADĚ VÝPADKU PROSÍM PIŠTE NA [email protected]. DOČKÁTE SE RYCHLÉ OPRAVY PŘENOSU. DĚKUJEME!

Alternate Text
Řazení
Nejnovější
  • Abecedně A-Z
  • Nejnovější
  • Nejsledovanější

Všechna videa

Běžný provoz Letiště Václava Havla i mimořádné události, jako jsou přílety slavných osobností a zajímavých typů letadel nebo křty nových strojů můžete na Mall.tv sledovat hned ve čtyřech přenosech 24 hodin denně! Víte, že každý den se v Praze objeví například Airbus A380, největší dopravní letoun na světě? Události, které nestihnete naživo, si pusťte v sekci Záznamy nebo se přímo ve videu vraťte díky funkci Timeshift až o tři a půl hodiny zpět.

Hlavní partner:

Hlavním partnerem přenosu je Letiště Praha, provozovatel nejvýznamnějšího mezinárodního letiště v České republice. Letiště Václava Havla Praha má status jednoho z nejrychleji rostoucích letišť v kategorii 10–25 milionů odbavených cestujících v Evropě. Ročně tento mezinárodní vzdušný přístav odbaví přes 15 milionů cestujících. Ti mají v průběhu roku k dispozici nabídku téměř 70 leteckých společností spojujících Prahu přímou linkou s více než 160 destinacemi po celém světě. Operuje zde i 8 pravidelných cargo dopravců a další desítky společností pak zajišťují charterovou přepravu. Letiště Praha zaměstnává přibližně 2 400 zaměstnanců, dalších odhadovaných více než 14 000 lidí zaměstnávají firmy působící na letišti či navázané na jeho provoz.

Technologičtí partneři:

Technologickým partnerem poskytujícím hardwarové řešení je společnost Axis Communications. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Přenosy Slow TV můžete sledovat díky třem kamerám. V přenosu Letiště Praha hraje hlavní roli otočná síťová kamera AXIS Q6215-LE s IR přísvitem až do vzdálenosti 400 metrů. O přenosy Planespotting se starají statická kamera AXIS Q1785-LE a otočná kamera AXIS P5635, zajišťuje je streamovací aplikace CamStreamera za instalací stojí společnost NetRex.

Kamery pro přenosy Planespotting jsou připojeny k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2. O2 je největším integrovaným poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě.

Komunitní partner:

Podrobnější informace o letadlech na Letišti Václava Havla (Praha/Ruzyně), jejich fotografie a tipy na zajímavé lety najdete na webu planes.cz, portálu o dopravním létání v ČR i jinde. Díky planes.cz máte vždy ty nejaktuálnější informace z dění na pražském letišti.

Všem partnerům děkujeme!

V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected] Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Produkce: Taktiq Communications

TAKTIQ Communications je komunikační agentura působící v oblasti IT/T a pořadatel konferencí i komunitních eventů.

Odpovědná redaktorka: Leona Daňková

Technik: Petr Kospach

Kontakt: [email protected]

― Živý přenos